Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 27.05.2020    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Prace na płycie boiska +
Orlik w Starym Wiśniczu zamknięty do odwołania +
Rozgrywki i treningi odwołane +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Prace na płycie boiska
Korzystając z przerwy w piłkarskich rozgrywkach Zarząd Klubu postanowił przeprowadzić prace mające na celu poprawę płyty boiska na wiśnickim stadionie. Dzięki pomocy i wydatnej pracy Pana Bogdana Kity oraz użyczenia sprzętu przez Pana Marcina Kitę dokonana została aeracja boiska oraz późniejsze nawożenie i posianie trawy na obiekcie WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.    Wyżej wymienionym osobom oraz jeszcze jednemu chętnemu wolontariuszowi bardzo serdecznie dziękujemy i czekamy na efekty wykonanych dzisiaj prac. Trzymajmy kciuki, aby już wkrótce zawodnicy WKS Szreniawa mogli rozgrywać swoje mecze na lepiej przygotowanym do spotkań boisku. 
czytaj więcej
Orlik w Starym Wiśniczu zamknięty do odwołania
Na prośbę animatora Orlika w Starym Wiśniczu Marcina Motaka i Urzędu Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz informujemy, że orlik w Starym Wiśniczu został zamknięty do odwołania. Przyczyną tego jest rozprzestrzeniający się koronavirus. 
czytaj więcej
Rozgrywki i treningi odwołane
W związku z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej postanowił odwołać wszystkie rozgrywki seniorskie, młodzieżowe i kobiece na terytorium województwa małopolskiego do dnia 29 marca 2020. Zarząd WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz  przychylając się do tej decyzji postanowił odwołać wszelkie treningi i spotkania kontrolne w tym okresie dla wszystkich grup treningowych w naszym stowarzyszeniu.     Młodym zawodnikom sugerujemy pozostać w domu na czas trwania tegoż okresu.   
czytaj więcej
Rundę wiosenną rozpoczniemy 22 marca
Meczem z Arkadią w Olszynach seniorzy WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz rozpoczną rundę wiosenną sezonu 2019/2020 w bocheńsko brzeskiej lidze okręgowej. Podopieczni Marcina Motaka w niedzielę 22 marca o godzinie 13.00 zmierzą się z gospodarzami i stoczą pierwszy z bojów o utrzymania się w tej klasie rozgrywkowej.    W poniedziałek, 17 lutego w siedzibie Podokregu Piłki Nożnej w Brzesku miało miejsce spotkanie przedstawicieli Podokręgu Brzesko z klubami występującymi w klasie okręgowej. Na spotkaniu ustalono między innymi terminarz rundy wiosennej. Oto jak on prezentuje się dla WKS Szreniawy:   Arkadia Olszyny - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 22.03 niedziela 13.00 Strażak Mokrzyska - WKS Szreniawa [...]
czytaj więcej
Wygrana w sparingu z Czarnymi
Czarni Kobyle – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-2 (0-1) Bramki: Daniel Rodzaj 43’, Krzysztof Wójcik 75’ WKS: Krzysztof Wójcik (46’ Bartłomiej Paprota) – Adam Rębilas, Marcin Motak, Radosław Guzak, Piotr Bienias – Michał Kita, Bartłomiej Biłos, Paweł Świątek, Kamil Nizioł – Bartłomiej Sowiński, Daniel Rodzaj Możliwość rozegrania meczu kontrolnego na murawie z naturalną nawierzchnią to największy plus dzisiejszego meczu kontrolnego jaki rozegrali w Kobylu seniorzy wiśnickiego klubu. Wiśniczanie pokonali lokalnego rywala [...]
czytaj więcej
Życzenia Świąteczne
Zdrowych, Spokojnych, spędzonych w gronie rodziny i najbliższych Świąt Bożego Narodzenia życzy dla swoich sympatyków Zarząd, Trenerzy oraz wszyscy zawodnicy WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.    Wszelkiej pomyślności i radości w Nowym, 2020 Roku.   
czytaj więcej
z 98
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków