Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 25.06.2018    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
WKS dotrzymał słowa i ponownie ograł lidera +
Dwie wygrane z Borkiem w odstępie miesiąca. +
Wygrywamy na boisku lidera. Comeback WKS-u +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Pojedynek na przełamanie. WKS kontra Beskid Żegocina

Kolejny mecz w ramach rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018 rozegrają seniorzy WKS Szreniawa. Wiśniczanie w piątej kolejce podejmą na własnym stadionie Beskid Żegocina. Spotkanie w Wiśniczu w niedzielę 10 września o godzinie 11.00.


Przed tym meczem warto napisać, że oba zespoły łączy słaby początek rozgrywek. Drużyny, które w poprzednim roku były wysoko w tabeli, teraz znajdują się w jej dolnych rejonach i w tym spotkaniu powalczą o odskoczenie od strefy zagrożonej spadkiem. Wpływ na stan punktowy naszych rywali (tylko jeden punkt w czterech meczach) mają niewątpliwie duże zawirowania wewnątrz klubu. Przed sezonem z drużyny odeszło kilku do tej pory podstawowych zawodników (na czele z Prezesem klubu – Mariuszem Banatem), a z posady trenera zrezygnował Wojciech Wrona. Takie zmiany już u progu sezonu, połączone z brakiem odpowiednich przygotowań musiały odbić się na formie naszych rywali w pierwszych meczach.


Sądząc jednak po opisie spotkania Beskidu przeciwko Trzcianie z poprzedniej kolejki (remis 4-4) zespół ten wychodzi już na prostą i w starciu z wiśnicką jedenastką na pewno nie stoi na straconej pozycji i tanio skóry nie sprzeda.


WKS Szreniawa również nie rozpoczął rozgrywek na miarę swoich oczekiwań. Po wygraniu w pierwszej kolejce z Trzcianą, przyszły dwa słabsze spotkania w wykonaniu podopiecznych Marcina Motaka. Porażki z Victorią Słomka i Błękitnymi Krzeczów były naprawdę bardzo przygnębiające, ale trzeba o nich jak najszybciej zapomnieć i w meczu z rywalem z Żegociny odnieść zwycięstwo. Kadra naszej drużyny w tym pojedynku powinna być okazalsza i to już samo z siebie gwarantuje rozegranie lepszego meczu przez nasz zespół.


Zapraszamy na to spotkanie w oczekiwaniu dobrego występu wiśnickiej jedenastki, który jeśli zagra na miarę swoich możliwości powinien dopisać do swojego dorobku jakąś zdobycz punktową.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków