Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 18.08.2018    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
WKS - Ceramika - galeria zdjęć +
Raba Niedary kolejnym rywalem WKS-u w Pucharze +
Duet napastników rozmontował Ceramikę +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Remis ze wskazaniem na wiśniczan

GKS II Drwinia – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 (1-1)


bramki: 20’ – Gabriel Rajca 13’


kartki: Kułaga, Bochenek, Borowiec - Lisowski


czerwona: Mikler (GKS II) 82’


WKS: Krzysztof Wójcik – Kamil Nizioł (46’ Radosław Guzak), Jarosław Błoniarz, Adrian Wieciech, Michał Marszałek – Michał Kita, Bartłomiej Biłos, Piotr Kokoszka, Sebastian Turmiński (46’ Dawid Lisowski) – Bartłomiej Sowiński, Gabriel Rajca (83’ Sławomir Kaczmarczyk)


Widzów: 50


WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz zremisował na wyjeździe z drugim zespołem GKS II Drwinia. Był to najlepszy mecz podopiecznych Marcina Motaka w tej rundzie, w którym byliśmy zdecydowanie bliżej wygranej od wyżej notowanych gospodarzy.


WKS Szreniawa bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie. Już w trzynastej minucie na zaskakujący strzał zza pola karnego zdecydował się Gabriel Rajca i piłka wpadła tuż za kołnierz zdezorientowanego bramkarza rywali. Wiśniczanie poszli za ciosem i uderzenie głową kolejnego juniora w kadrze pierwszej drużyny – Michała Marszałka poszybowało obok słupka. Na tą niewykorzystaną sytuację gospodarze odpowiedzieli w najlepszy z możliwych sposobów. Strzał z ostrego kąta zaskoczył Krzysztofa Wójcika i po dwudziestu minutach mieliśmy zpowrotem wynik remisowy.


Do końca pierwszej części gry trwała wyrównana gra w środku pola, a najgroźniejsze sytuacje obie drużyny stwarzały po stałych fragmentach gry. Obaj bramkarze byli jednak na posterunku.


Drugą połowę, przez większość czasu jej trwania toczyła się pod dyktando naszego zespołu. Przewaga wiśniczan urosła zwłaszcza, gdy czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany obrońca gospodarzy. Grając o jednego więcej nasz zespół przycisnął. Michał Kita przymierzył w poprzeczkę, a w 89 minucie piłkę meczową zmarnował Bartłomiej Sowiński uderzając w sytuacji sam na sam minimalnie obok słupka. Jeszcze w doliczonym czasie gry przymiarka Adriana Wieciecha poszybowało obok słupka i arbiter zakończył ten pojedynek.


Podobnie jak w poprzednim roku WKS wywozi jeden punkt z trudnego terenu i ponownie jest to dla klubu sporym niedosytem. Z drugiej strony cieszy gra naszej drużyny, która z meczu na mecz jest coraz lepsza.


Strzelcy WKS Szreniawa:
3 - Dawid Brydniak
2 – Gabriel Rajca
1 - Bartłomiej Sowiński

 

Kartki:
3 – Gabriel Rajca
2 - Sebastian Turmiński
1 – Dawid Brydniak, Mateusz Rogala, Daniel Turmiński, Jarosław Błoniarz, Bartłomiej Biłos, Damian Czubala, Michał Marszałek, Dawid Lisowski

 

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków