Odpadamy z Pucharu Polski. Czas na ligę +
Transfery na ligę okręgową. Marcin Motak zawodnikiem WKS-u +
Najnowsze zdjęcia
Przegrywamy sparing. Kontuzja Daniela Turmińskiego

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Beskid Żegocina 3-5 (2-0)

Bramki: Michał Kita 19’, Bartłomiej Biłos 45’, Dawid Lisowski 55’

WKS - I połowa: Krzysztof Wójcik – Piotr Bienias, Dominik Ochel, Jarosław Błoniarz, Adrian Wieciech – Paweł Świątek, Bartłomiej Biłos, Piotr Kokoszka, Michał Kita – Bartłomiej Sowiński, Dawid Brydniak

WKS – II połowa: Krzysztof Wójcik – Daniel Stec, Radosław Guzak, Wojciech Majcher, Dawid Goc – Paweł Kowalczyk, Dawid Lisowski, Piotr Kokoszka, Gabriel Rajca – Kamil Nizioł, Daniel Turmiński

Porażką zakończył się pierwszy mecz WKS-u w nowym, 2019 roku. W potyczce towarzyskiej z ligowym rywalem z Żegociny, wiśniczanie ulegli 3-5 pomimo tego, że prowadzili różnicą trzech goli.

Z porażki nie ma co wyciągać daleko idących wniosków, ale postawa zawodników w drugiej połowie na pewno nie przypadła trenerowi do gustu. Spotkanie ogólnie było bardzo wyrównane, a oba zespoły wypracowały po kilka sytuacji bramkowych. W pierwszej części gry, gdy starły się ze sobą przewidywane pierwsze jedenastki, górą byli wiśniczanie.

Oprócz słabej postawy zespołu po przerwie wszystkich nas może martwic również kontuzja naszego czołowego zawodnika Daniela Turmińskiego. Piłkarz tuż po rozpoczęciu drugiej połowy doznał urazu skręcenia stawu skokowego. Jak sam jednak twierdzi, tuż po wizycie w szpitalu, uraz ten nie powinien być ciężki i zawodnik może jeszcze w tym miesiącu wróci do treningów z zespołem.

Kolejny kontrolny mecz WKS rozegra przeciwko juniorom Puszczy Niepołomice. Spotkanie w niedzielę w Krakowie.