Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 20.05.2019    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
WKS blisko celu po ograniu Żubra +
Kalendarz meczów 17.05-21.05.2019 +
Rezerwowi przesądzają o wygranej z Górnikiem +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Sparing na remis. Kilka nowych twarzy

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Puszcza Niepołomice JS 1-1 (0-1)


bramki: Gabriel Rajca 64’ – 5’


WKS: Krzysztof Wójcik – Piotr Bienias, testowany, Dominik Ochel, Adrian Wieciech – Tomasz Nalepa, Bartłomiej Biłos, Paweł Świątek, Michał Kita – Kamil Nizioł, Gabriel Rajca ponadto grali Wojciech Majcher, Radosław Guzak, Mikołaj Imiołek, Bartłomiej Paprota


W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią Hutnika Kraków meczu towarzyskim wiśnicka Szreniawa zremisowała z drużyną juniorów starszych Puszczy Niepołomice 1-1. Mecz z czołowym zespołem Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych zaczął się fatalnie, ale szybko straconą bramkę udało się odrobić w drugiej części gry za sprawą trafienia Gabriela Rajcy.


Dużo lepiej to spotkanie rozpoczęli podopieczni byłego zawodnika Szreniawy, Leszka Taraska. Mocno zaatakowali nasz zespół i na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w 5 minucie za sprawą uderzenia w okienko zza linii pola karnego wyszli na prowadzenie. Wiśniczanie w miarę upływu czasu zaczęli radzić sobie coraz lepiej z mocnymi fizycznieprzeciwnikami i do przerwy mieli parę świetnych okazji na doprowadzenie do wyrównania.


Jedyną bramkę podopieczni Marcina Motaka zdobyli jednak po przerwie. Po podaniu z prawej flanki wbiegający w pole karne Gabriel Rajca uderzył w dalszy narożnik doprowadzając do wyrównania. Pomimo kilku wyśmienitych okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.


W tym spotkaniu WKS wystąpił w osłabionym składzie, bez kilku podstawowych piłkarzy. Za to mieliśmy w wiśnickich szeregach kilka debiutów i jedną nową twarz, której personaliów nie możemy zdradzić. Debiut zaliczyli juniorzy Mikołaj Imiołek i Bartłomiej Paprota, a kolejny test mecz ma na swoim koncie Piotr Bienias. Ich występ należy ocenić jak najbardziej na plus.


Kolejne spotkanie WKS rozegra w przyszłym tygodniu przeciwko Wiarusom Igołomia. Mecz z zespołem z krakowskiej ligi okręgowej odbędzie się w sobotę a o jego miejscu zadecydują warunki pogodowe i stan boisko.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków