Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 23.07.2019    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Seniorzy WKS-u wznowili treningi +
Podsumowanie sezonu 2018/2019 seniorów +
Podsumowanie sezonu 2018/2019 wiśnickich młodzieżówek +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Medale WKS-u na biegach w Krakowie

Dwa srebrne i dwa brązowe medale przypadły reprezentantom sekcji lekkoatletycznej WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz w Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych i Mistrzostwach Małopolski w Biegach Przełajowych. W zawodach rozgrywanych w pobliżu obiektów AWF Kraków wystartowało 19 reprezentantów wiśnickiego klubu.


Srebrne medale wywalczyli Aleksandra i Tomasz Kowalińscy. Utalentowane rodzeństwo wybiegało swoje ,, krążki” na dystansie jednego kilometra. W rywalizacji, w której startowała Alekasandra trzecie miejsce wywalczyła Otylia Szot przegrywając minimalnie walkę ze swoją klubową koleżankom. Ostatni medal dla wiśniczan uzyskał Krzysztof Filipek, który w rywalizacji juniorów młodszych na dystansie dwóch kilometrów był trzeci.


Impreza na starcie zgromadziła wielu uczestników, zwłaszcza w kategorii dzieci. Rywalizacja odbywała się na dystansach od 500 metrów do 3 kilometrów dla najstarszych roczników młodzieżowych i seniorów.


Oprócz wspomnianej czwórki barwy WKS Szreniawy z powodzeniem reprezentowali również: Maria Rynduch, Zofia Bidas, Aleksandra Gawąd, Oliwia Mikulska, Anna Sowińska, Gabriela Wzorek, Zofia Zagrodzka (500m), Kamila Zając, Karolina Kokoszka, Weronika Nakielna (1km), Filip Kokoszka (500m), Leon Ptaszek, Michał Wzorek, Szymon Gawąd (1km), Jakub Panna (2km).


Wszystkim podopiecznym Marcina Zagrodzkiego gratulujemy i życzymy równie udanych występów na przyszłotygodniowych zawodach w Tarnowie.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków