Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 19.02.2020    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Rundę wiosenną rozpoczniemy 22 marca +
Wygrana w sparingu z Czarnymi +
Życzenia Świąteczne +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Odpadamy z Pucharu Polski. Czas na ligę

Czarni Kobyle – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 (1-1)


bramki: Smęda 35’, 52, Kamyczek 48’ – Dawid Brydniak 20’


kartki: Gut, Kamyczek, Smęda - Gabriel Rajca, Piotr Bienias x2


czerwone kartki: Piotr Bienias 88’ – konsekwencja dwóch żółtych


sędziował: Maciej Jeziorek – Mateusz Kruczek, Bartłomiej Rzenno (KS Bochnia)


WKS: Krzysztof Wójcik – Piotr Bienias, Radosław Guzak (46’ Daniel Rodzaj), Dominik Ochel, Mikołaj Imiołek – Piotr Kulas (59’ Tomasz Nalepa), Bartłomiej Biłos (68’ Kamil Nizioł), Jarosław Błoniarz (80’ Dawid Lisowski), Michał Kita (46’ Gabriel Rajca) – Dawid Brydniak, Paweł Świątek


Widzów: 100


Na drugiej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu PN w Bochni zakończyła swój udział wiśnicka Szreniawa. WKS przegrał na wyjeździe z beniaminkiem A klasowych rozgrywek Czarnymi Kobyle 1-3.


Spotkanie to dobrze zaczęło się dla podopiecznych Marcina Motaka, którzy w 20 minucie objęli prowadzenie. Za sprawą szybkiego podania Jarosława Błoniarza, Piotr Kulas miał okazję uwolnić się spod opieki obrońców i wyłożyć futbolówkę na przedpole do Dawida Brydniaka. Nasz napastnik ani chwili się nie zastanawiał i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania.


Im dalej w mecz tym gorzej wyglądała postawa naszych zawodników. Stracona bramka w 35 minucie całkowicie podcięła im skrzydła, co zaraz po przerwie wykorzystali rozpędzeni gospodarze. Dwukrotnie zdobyte bramki tuż po zmianie stron boiska rozstrzygnęły losy pojedynku i to miejscowi zasłużenie awansowali do dalszej fazy rozgrywek.


Przed nami zmagania w lidze. W związku z przełożeniem meczu z Arkadią Olszyny rozgrywki w lidze okręgowej zaczniemy w przyszłym tygodniu spotkaniem w ramach II kolejki. Już teraz zapraszamy na inaugurację wiśniczan w tej klasie rozgrywkowej meczem ze Strażakiem Mokrzyska w sobotę, 24 sierpnia o godzinie 18.00.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków