Młodziki, tak jak juniorzy młodsi z awansem

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz - Olimpia Wojnicz 2-1 (0-1)

bramki: Dawid Bienias, Bartosz Wójcik

WKS Szreniawa: Szymon Mocię - Bartłomiej Wołek, Dawid Bienias, Aleks Klimek - Bartosz Wójcik, Bartosz Ropek, Piotr Tworzydło, Krzysztof Faber - Jakub Babraj ponadto grali Karol Anioł, Bartłomiej Kapcia, Igor Kozak, Bartosz Kwiatek, Sebastian Paruch

Po wygranym pierwszym meczu barażowym, w Wojniczu 4-1, młodzi wiśniczanie dopełnili formalności i na własnym stadionie zapewnili sobie awans do rozgrywek I ligi tarnowskiej młodzików. Podopieczni Mariusza Tobiasza w meczu rewanżowym zwyciężyli 2-1, pomimo tego że pierwsze trzydzieści minut zakończyli z jedną bramką straty. Radzą sobie z rywalem i trudnym do gry boiskiem (pełno kauż i błota po całodniowych opadach) wygrali i potwierdzili, że miejsce w I lidze tarnowskiej im się należy.

WKS zatem uzyskał awans i po dwóch latach przerwy ponownie wrócił na ten szczebel rywalizacji. Gratulacje zatem dla trenera Mariusza Tobiasza, za bardzo dobrą rundę (20 punktów w 9 meczach za 6 wygranych, 2 remisy, 1 porażka) i ostateczne drugie miejsce w tabeli.

Gratulacje!!!!

Młodziki powtórzył sukces, który dwa tygodnie wcześniej był udziałem juniorów młodszych Kamila Króla. Wiśniczanie po wygraniu z Borkiem 12-0 zapewnili sobie awans do I ligi tarnowskiej z pozycji lidera (18 punktów w 7 meczach za 6 wygranych i jedną porażkę). Gratulacje !!!!!

Obszerne podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drużyn młodzieżowych i zespołu kobiet już wkrótce.