Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 02.04.2020    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Prace na płycie boiska +
Orlik w Starym Wiśniczu zamknięty do odwołania +
Rozgrywki i treningi odwołane +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Wygrana w sparingu z Czarnymi

Czarni Kobyle – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-2 (0-1)


Bramki: Daniel Rodzaj 43’, Krzysztof Wójcik 75’


WKS: Krzysztof Wójcik (46’ Bartłomiej Paprota) – Adam Rębilas, Marcin Motak, Radosław Guzak, Piotr Bienias – Michał Kita, Bartłomiej Biłos, Paweł Świątek, Kamil Nizioł – Bartłomiej Sowiński, Daniel Rodzaj


Możliwość rozegrania meczu kontrolnego na murawie z naturalną nawierzchnią to największy plus dzisiejszego meczu kontrolnego jaki rozegrali w Kobylu seniorzy wiśnickiego klubu. Wiśniczanie pokonali lokalnego rywala 2-0.


Co do spotkania można jeszcze dodać, iż widać było po obu zespołach, że są w początkowej fazie przygotowań do rozgrywek i na domiar złego obie dzisiaj wystąpiły w niepełnych składach. Gospodarze mieli z ilością absencji większe problemy, dlatego w ich szeregach gościnnie wystąpili wiśniczanie Mateusz Kulas i Dawid Lisowski. Już na rozgrzewce kontuzji doznał kapitan zespołu Jarosław Błoniarz. Miejmy nadzieję, że jest to niegroźny uraz.


Dodajmy, że potyczka z Czarnymi była już drugim sparingiem w tym okresie przygotowawczym. Tydzień wcześniej wiśniczanie zremisowali z innym piłkarskim reprezentantem gminy Nowy Wiśnicz – Ceramiką Muchówka 2-2 (gole dla WKS: Kamil Nizioł, Marcin Motak).


Przed naszym zespołem jeszcze kilka gier kontrolnych. Między innymi z Victorią Słomka, Błyskawicą Proszówki, BKS Bochnia juniorzy starsi oraz Zieloni Niegowić (A klasa Wieliczka).


Pierwszy mecz rundy wiosennej wiśniczanie rozegrają 21/22 marca z Arkadią w Olszynach.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków