Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 12.08.2020    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Gramy dalej w Pucharze. WKS wygrywa z Czarnymi +
Wysoka porażka na inaugurację +
Wygrana w Muchówce w II rundzie Pucharu Polski +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Pierwsza porażka okresu przygotowawczego

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – LKS Uszew 1-2 (0-1)


bramka: Dawid Brydniak


WKS: Bartłomiej Paprota – Mikołaj Imiołek, Jakub Czubala, Marcin Palej, Piotr Bienias – Paweł Świątek, Jarosław Błoniarz, Bartłomiej Biłos, Michał Kita – Dawid Brydniak, Daniel Turmiński ponadto grali Michał Nowak, Paweł Kowalczyk, Radosław Guzak, testowany


Sędziowali: Maciej Jeziorek – Szymon Stefanik, Jakub Pasionek (KS Bochnia)


Pierwszej porażki w bieżącym okresie przygotowawczym doznał zespół seniorów WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Czwarty już z kolejki przedstawiciel A klasowego szczebla – LKS Uszew sprawił nam najwięcej problemów i ostatecznie zasłużenie wygrał na wiśnickim obiekcie.


Spotkanie toczyło się przy obficie padającym deszczu. Goście, którzy już za tydzień rozegrają oficjalne spotkanie w ramach Pucharu Polski, potraktowali potyczkę z wiśniczanami bardzo poważnie i zwłaszcza w pierwszej połowie bez kompleksów zaatakowali grających o klasę wyżej podopiecznych Marcina Motaka. Efektem tego było ich prowadzenie do przerwy, kiedy to ich napastnik uderzeniem ponad wychodzącym z bramki Bartłomiejem Paprotą otworzył wynik spotkania.


Druga część gry to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Goście cofnięci do defensywy szukali swoich okazji w kontratakach i po jednej z nich, za sprawą uderzenia ich napastnika z około 40 metrów, podwyższyli swoją przewagę do dwóch goli. WKS po stracie bramki odpowiedział prawie natychmiastowo. Dokładną centrę z prawej flanki Pawła Świątka na gola zamienił uderzeniem głową Dawid Brydniak. Mimo wielu szans po naszej stronie wynik już nie uległ zmianie i doznaliśmy pierwszej porażki w tym okresie przygotowawczym. Lepiej jednak w sparingu niż meczu ligowym.

 

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków