Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 24.11.2020    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Pierwsza wyjazdowa wygrana w lidze okręgowej +
Porażka z Sokołem na włąsnym stadionie +
Przerwana seria porażek po golu z 90 minuty +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Trzecia ligowa porażka z rzędu

Naprzód Sobolów - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 (0-0)


bramka: Stokłosa 46’


kartki: Stańdo, Stokłosa – Sowiński


czerwona kartka: Radosław Guzak 37’ - faul


sędziował: Tomasz Sopata (KS Bochnia)


WKS: Bartłomiej Paprota – Kamil Nizioł (55’ Łukasz Samek), Marcin Palej, Dominik Ochel, Radosław Guzak – Paweł Kowalczyk (46’ Bartłomiej Sowiński), Piotr Kokoszka (63’ Michał Kita), Bartłomiej Biłos, Piotr Kulas – Paweł Świątek, Daniel Turmiński


Widzów: mecz bez publiczności


Trzeciej porażki z rzędu w bieżących rozgrywkach doznał zespół seniorów WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Czarna seria wiśniczan zatem trwa, ale cóż się dziwić jak po raz kolejny nie wykorzystuje się tak klarownych sytuacji podbramkowych.


WKS Szreniawa patrząc na same statystyki jechał na przysłowiowe ,,ścięcie” do Sobolowa. Wiśniczanie już od dłuższego czasu nie potrafią wygrać w meczu wyjazdowym (w okręgówce nie uczynili tego jeszcze ani razu), natomiast Naprzód u siebie od ponad roku nie doznał porażki. Boiskowe wydarzenia i obraz tego jak przebiegało ten pojedynek powinien zadać kłam tym statystykom, ale ostatecznie zakończył się on kolejną przegraną podopiecznych Marcina Motaka. I co najgorsze porażką na własne życzenie. Warto w tym miejscu powiedzieć, że WKS-iasy po raz trzeci nie wykorzystali w tym sezonie rzutu karnego. W 36 minucie, jeszcze przy stanie zero do zero, Marcin Palej przegrał pojedynek z Biernatem. Chwilę później, w pozornie niegroźnej sytuacji, Radosław Guzak fauluje rywala i wiśniczanie muszą sobie radzić w dziesiątkę. Do tego bramkę tracimy tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, gdy Tobiasz Stokłosa z rzutu rożnego zaskakuje Bartłomieja Paprotę.


Po takiej dawce niekorzystnych boiskowych wydarzeń nasz zespół nie załamał się i dąży do zmiany wyniku. Jednak po raz kolejny zawiodła skuteczność, albo po prostu opuściło nas przysłowiowe szczęście. W 69 minucie po strzale Bartłomieja Biłosa obrońca gospodarzy wybił głową futbolówkę zmierzającą nieuchronnie do bramki. Chwilę później ten sam zawodnik uderzył głową z 5 metrów minimalnie obok bramki. W 82 minucie strzał Pawła Świątka nie przyniósł rezultatu. Taki sam efekt miała próba tegoż zawodnika chwilę później i poprawka aktywnego Biłosa. Gospodarze mogli odpowiedzieć po kontrach, ale ich przymiarki również były nieskuteczne. Jak gdyby na podsumowanie w 90 minucie piłki meczowej nie wykorzystał jeszcze Piotr Kulas. Jego strzał z najbliższej odległości w efektowny sposób wybronił Biernat zostając bohaterem zwycięskiego Naprzodu.


Smuci kolejna porażka, której spokojnie można było uniknąć. Miejmy nadzieję, że margines błędów w tej rundzie został wyczerpany i od następnej kolejki wiśniczanie zaczną punktować. Najlepiej uczynić to z przeciwnikiem z dołu ligowej tabeli – Sokołem Maszkienice. Pojedynek z tym rywalem już w sobotę, 24 października o 15.00 w Wiśniczu. Niestety mecz ze względu na przepisy sanitarne zostanie rozegrany bez udziału publiczności.


Gole:
4 – Dawid Brydniak
1 – Jakub Czubala, Paweł Świątek, Piotr Kokoszka


Asysty:
3 – Michał Kita
2 – Piotr Kokoszka
1 – Bartłomiej Biłos


Kartki:
4 - Piotr Bienias, Dawid Brydniak
2 – Łukasz Samek, Jakub Czubala, Michał Kita, Kamil Nizioł
1 – Mikołaj Imiołek, Marcin Motak, Daniel Turmiński, Adrian Wieciech, Bartłomiej Biłos, Paweł Kowalczyk, Bartłomiej Sowiński


Czerwona kartka:
1 – Radosław Guzak

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków