Witamy na oficjalnej stronie klubu WKS Szreniawa    
Dzisiaj jest 25.06.2021    
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ
Najnowsze informacje
Życzenia Świąteczne +
Pierwsza wyjazdowa wygrana w lidze okręgowej +
Porażka z Sokołem na włąsnym stadionie +
Zobacz więcej
Oficjalny sponsor klubu
Najnowsze zdjęcia
Porażka z Sokołem na włąsnym stadionie

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Sokół Maszkienice 2-3 (2-2)


bramki: Daniel Turmiński 7’, Dominik Ochel 25’ karny – Maciej Buch 10’, 60’ – karny, Andrzej Ryglowski 45’


kartki: Turmiński, Palej, Brydniak – Ciszkowicz, Kijas, Kupiec, Chmielarz


sędziował: Jakub Postawa (KS Brzesko)


WKS: Bartłomiej Paprota – Jakub Czubala, Marcin Palej, Dominik Ochel, Adrian Wieciech – Piotr Kulas (46’ Michał Kita), Paweł Świątek, Bartłomiej Biłos, Paweł Kowalczyk (53’ Łukasz Samek) – Daniel Turmiński, Bartłomiej Sowiński (53’ Dawid Brydniak)


Widzów: mecz bez publiczności


Wiśniczanie przegrali kolejne spotkanie ligowe na własnym stadionie, tym razem z Sokołem Maszkienice. Pomimo dwukrotnego prowadzenie w pojedynku o przysłowiowe sześć punktów lepsi okazali się goście.


W tym starciu w końcu nastąpiły przełamania złych serii, który ciężyły wiśnickiemu zespołowi od początku rundy, jednak nie dały one jakże upragnionych trzy punktów. Najpierw pierwszy raz w tej rundzie na listę strzelców w spotkaniu ligowym wpisał się Daniel Turmiński, który mocnym uderzenie tuż przy słupku zza linii szesnastu metrów otworzył wynik spotkania. Później wiśniczanie w końcu wykorzystali rzut karny. Po faulu bramkarza Sokoła na Piotrze Kulasie, Dominik Ochel zdobył gola z jedenastu metrów. Była to dopiero pierwsza z czterech takich sytuacji zamienionych przez wiśnicką jedenastkę na gola w bieżącej rundzie. Niestety pozytywy płynące z tego starcia w tym meczu się kończą. Goście bezlitośnie wykorzystali słabo dyspozycję naszej linii obrony w tym dniu i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Najpierw Buch w sytuacji sam na sam doprowadził do wyrównania, a niemalże w ostatniej akcji pierwszej połowy, w zamieszaniu podbramkowym, Ryglowski z bliska skierował futbolówkę do bramki.


W drugiej połowie padła tylko jedna bramka i to na domiar złego dla gości. Buch wykorzystał rzut karny, który ostatecznie zapewnił drużynie z Maszkienic komplet punktów. Wiśniczanie w samej końcówce próbowali głównie za sprawą stałych fragmentów gry doprowadzić do wyrównania, ale szczęście tym razem nie uśmiechnęło się do naszego zespołu.


Fatalna porażka i to poniesiona po tym jak WKS dwukrotnie obejmował w nim prowadzenie. Szansa na zmazanie plany już jutro (tj. 14 listopada), w starciu z Porębą Spytkowską. Mecz na stadionie rywala o godzinie 13.00.


Gole:
4 – Dawid Brydniak
1 – Jakub Czubala, Paweł Świątek, Piotr Kokoszka, Adrian Wieciech, Daniel Turmiński, Dominik Ochel


Asysty:
3 – Michał Kita
2 – Piotr Kokoszka, Piotr Kulas
1 – Bartłomiej Biłos, Bartłomiej Sowiński


Kartki:
6 - Dawid Brydniak
4 - Piotr Bienias
2 – Łukasz Samek, Jakub Czubala, Michał Kita, Kamil Nizioł, Adrian Wieciech, Daniel Turmiński, Marcin Palej
1 – Mikołaj Imiołek, Marcin Motak, Bartłomiej Biłos, Paweł Kowalczyk, Bartłomiej Sowiński, Piotr Kulas, Paweł Świątek


Czerwona kartka:
1 – Radosław Guzak

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabrobione
Copyright 2015@ wksszreniawa.pl
strony internetowe kraków